Franchise

Heeft u een passie voor koffie & thee?
C onsumenten willen volop variëren met koffie- en theesmaken. Ze kiezen voor vakmanschap, kwaliteit en deskundig advies bij de specialist.Met onze bewezen formule van uitnodigende Koffie & Thee speciaalzaken speelt Simon Lévelt daar succesvol op in.

Bent u een doener die begrijpt dat u het met de brede support vanuit Simon Lévelt zélf moet doen? Kunt u goed met mensen omgaan? Wilt u uw passie voor koffie en thee met uw klanten delen? En hebt u de ambitie om van uw winkel een succes te maken?

Momenteel zijn er meer dan 40 vestigingen verdeeld over geheel Nederland en België, geëxploiteerd door gedreven en enthousiaste franchisenemers. Simon Lévelt is altijd op zoek naar commerciële franchisenemers voor nieuwe vestigingen in Nederland en België. 

Publicaties
- Interview Management Scope 2007 - lees verder
- Interview Franchise+ "Women in charge" 2009 - lees verder
- Interview Retailtrends "Ik hou niet van hierarchie" 2009 - lees verder
- Interview NU.zakelijk "Simon Lévelt profiteert van hippe koffie" 2010 - lees verder

Franchisenemer worden?
Voor meer informatie kunt u onderstaand .pdf bestand downloaden met "veelgestelde vragen" en het digitale aanvraagformulier invullen:
- Document veelgestelde vragen
- Digitaal  aanvraagformulier